هدایای تبلیغاتی نفیس و لوکس
هدایای تبلیغاتی نفیس و لوکس

هدایای تبلیغاتی نفیس و لوکس ، می تواند از ارزان ترین کالا ها تا گران ترین و لوکس ترین محصولات را شامل شود.

هدایای تبلیغاتی لوکس این قابلیت را دارد که در ذهن مشتری ماندگار بالایی را ایجاد می کند و از ویژگی منحصر به فردی برخوردار است در صورتی که مایل هستید که متفاوت باشید.


انواع هدایای تبلیغاتی لوکس 


انواع هدایای تبلیغاتی لوکس، کاملا واقف هستید که مشتری های شما آهگی های چاپ شده شما را نزد خود نگه نمی دارند اما اگر جهت تبلیغات برند خود و یا ثبت لوگو خود از محصولات استفاده کنید این امر سبب می شود که هدیه تبلیغاتی شما در نزد مشتری شما باقی بماند. از ارزان ترین و قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی می توان به خودکار، روان نویس، جا سوئیچی و ... اشاره کرد.


هدایای تبلیغاتی خاص 


هدایای تبلیغاتی خاص، از هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد و خاص برای کارمندان یک شرکت و یا همکاران تهیه می شود. که عمر استفاده از این هدایای خاص بیشتر می باشد. ساعت ها و ست های چرمی، فلش مموری، هدیه تبلیغاتی تندیس و کیف و ... از جمله هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس می باشد. به طور مینگین مدت استفاده از یک هدیه تبلیغاتی 8 ماه می باشد در صورتی که از هدایای تبلیغاتی لوکس استفاده کنید شاید مدت استفاده از آن توسط مشتری از میانگین هم بیشتر شود.


نتیجه گیری :
در درجه اول جهت تبلیغات از خودکار تبلیغاتی استفاده می شود. که از پر مصرف ترین و به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی است که مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده طولانی مدت از آن سبب می شود که در خاطر مشتری باقی بمانید، دومین هدیه تبلیغاتی مورد استفاده استفاده از ساعت های تبلیغاتی می باشد و در درجه بعدی لیوان های تبلیغاتی از پر مصرف ترین محصولات مورد استفاده در هدایای تبلیغاتی می باشند.